M. Balotelli vedamas "Nice" sutriuškino "Monaco", "Lyon" įveikė "Montpellier" (VIDEO)

Dar aštuoni mačai trečiadienį sužaisti ir Prancūzijos pirmenybėse.

Nors buvo nemažai intriguojančių kovų, centrinis turo susitikimas vyko Nicoje, kur vietos "Nice" priėmė "Monaco" komandą. Šių rungtynių rezultatas buvo toli gražu ne toks, kokio tikėtasi iš pradžių.

Šeimininkų gretose jau 18-ąją minutę pasižymėjo Paulas Baysse, o nesužaidus nė pusvalandžio persvarą padvigubino Mario Balotelli. 

Tas pats Balotelli skirtumą pavertė triuškinančiu antrajame kėlinyje. Galiausiai, po Tiemoue Bakayoko raudonos kortelės viską užbaigė Alassane Plea.

Ši triuškinanti pergalė leido Nicos ekipai pakilti į pirmąją "Ligue 1" vietą.

Tuo tarpu po keletos prastų rezultatų atsitiesė "Lyon", namuose 5-1 sumindęs "Montepellier" vienuolikę. 

Šio mačo nugalėtojų gretose po dukart pasižymėjo Nabilis Fekiras ir Corentinas Tolisso, o penktąjį įvartį įmušė Maxwellas Cornet.

Rezultatai:

“Angers” 2 – 1 “Caen”

“Guingamp” 1 – 0 “Lorient”

“Lyon” 5 – 1 “Montpellier”

“Metz” 0 – 3 “Bordeaux”

“Nantes” 0 – 0 “Saint-Etienne”

“Nice” 4 – 0 “Monaco”

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9755615" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

“Bastia” 0 – 0 “Nancy”

“Rennes” 3 – 2 “Marseille”

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos