M. Depay'umi domisi net keturi klubai

"Manchester United" klube nepritapusį krašto puolėją Memphį Depay'ų savo gretose nori matyti keturios ekipos. Nors pirmą savo sezoną "raudonųjų velnių" gretose olandas į jį dėtų lūkesčių nepateisino, daugelis jo potencialą vis dar vertina puikiai.

Greta dėl Prancūzijos čempionato medalių besikaunančio "Monaco", Depay'umi domisi ir turtingasis "Paris Saint-Germain". Pranešama, kad 22-ejų metų futbolininkas dar domina "Liverpool", tačiau naujausiu kandidatu, kovosiančiu dėl jo parašo, anot transfermarketweb.com, tapo Londono "West Ham".

Ambicijų nestokojantis sostinės klubas kitą sezoną kelsis į Olimpinį stadioną, todėl sieks dar labiau pagerinti šių metų rezultatą "Premier" lygoje. Kol kas Slaveno Biličiaus auklėtiniai užima šeštąją vietą.

Finansų dėl itin išaugusių pajamų iš transliacijų šiam perėjimui turėtų užtekti, bet konkurentų pasiūlymai taip pat gali pasirodyti patrauklūs.

"Paris Saint-Germain" kitą sezoną rungtyniaus UEFA Čempionų lygoje ir tikėtina, jog ten bus galima išvysti ir "Monaco". Tuo tarpu "Liverpool" vairą perėmus Jurgenui Kloppui ši ekipa kitą sezoną "raudonieji" veikiausiai varžysis dėl vietos "Premier" lygos ketverte. Be to, į stipriausią Senojo žemyno turnyrą ji gali patekti ir triumfavusi Europos lygoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos