M. Doherty keliasi į Ispaniją © REUTERS nuotr.

Londono „Tottenham“ krašto gynėjas Mattas Doherty sezoną užbaigs Ispanijoje.

Skelbiama, kad 31-erių airis nuomos pagrindais sezoną užbaigs Madrido „Atletico“ gretose.

Po sezono gynėjas turėtų sugrįžti į Londoną, kadangi nuomos sutartyje nėra numatytos galimybės „Atletico“ ekipai įsigyti futbolininką.

Šį sezoną M. Doherty „Tottenham“ gretose sužaidė 16 rungtynių.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...