M. Greenwoodo areštas sutrukdė J. Lingardui palikti „Man Utd“ © JumpStory nuotr.

Vietos „Manchester United“ klube nerandantis Jesse Lingardas sausio mėnesį buvo siejamas su keliais „Premier“ lygos klubais, tačiau galiausiai liko Mančesteryje.

Nors anglas pats prašė klubo vadovų ir komandos trenerio Ralfo Rangnicko leidimo išvykti, buvo priimtas sprendimas atakuojantį saugą pasilikti ekipoje iki vasaros, kuomet baigsis dabartinė jo sutartis.

Ketvirtadienį spaudos konferencijoje R. Rangnickas atskleidė, kad prie sprendimo pasilikti J. Lingardą svariai prisidėjo ir Masono Greenwoodo nemalonumai su teisėsauga.

„Dar prieš keletą savaičių Lingardas nenorėjo išvykti, tačiau vėliau jo pozicija pasikeitė. Suprantu jį, kadangi jis nori turėti galimybę žaisti pasaulio čempionate. Tuomet pasakiau jam, kad jei atsiras tinkamas klubas, jis galės išvykti.

Vis tik vėliau situacija klube kiek pasikeitė, todėl buvo priimtas kitas sprendimas. Be to, mes nesulaukėme ir tinkamo pasiūlymo iš susidomėjusių klubų. Nusprendėme pasilikti Lingardą iki sezono pabaigos.

Greenwoodo problemos taip pat prisidėjo prie tokio sprendimo, bet kaip jau sakiau, klubo vadovai nesulaukė ir tinkamo pasiūlymo“, – kalbėjo R. Rangnickas.

Vokietis taip pat patvirtino, kad J. Lingardas pasiprašė kelių laisvų dienų, todėl praleis penktadienio FA taurės rungtynes su „Middlesbrough“.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos