M. Kalnietis itin griežtai atsiliepė apie V. Venslovaitienę © S. Čirbos nuotr.

„Kauno Žalgirio“ prezidentas Mantas Kalnietis negailėjo karčių žodžių skandalingai iš Vilniaus „Žalgirio“ vadovės posto pasitraukusiai Vilmai Venslovaitienei.

Anot kauniečio, su kolegė iš sostinės buvo visiškai neįmanoma susikalbėti.

„Pirmus dvejus metus mėginau ieškoti to santykio su Vilma, paskui tiesiog pavargau.

Tai yra žmogus, turintis kažkokią ligą ir geriantis vaistus, iš ko negalima juoktis, arba tai tokia labai didelė narcisizmo forma, kad medicina yra bejėgė“, – TV3 laidoje „Istorijos, pakeitusios Lietuvą“ kalbėjo M. Kalnietis.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...