Serbas %p02539 šiuo metu yra viena ryškiausių "%c00128" žvaigždžių. Balandžio 12-ąją atšventęs savo 25-ąjį gimtadienį jis prakalbo apie savo ateitį.

uefa.com- Kaip Jūs jaučiatės, kai "PSV" iškrito iš UEFA taurės varžybų?

Kezmanas- Man labai gaila, kad mes nepatekome į pusfinalį. "%c00046" pateko dėl to, kad jie labiau patyrę. Bet mes realistai ir žiūrime į ateitį.

uefa.com- Kodėl Jūs paliekate "PSV"?

Kezmanas- Asmeniškai man sunku rasti motivaciją Olandijos čempionate, nes aš ten esu viską laimėjęs. Niekas nepyksta, kad aš noriu išeiti taipogi aš negirdėjau jokių nusiskundimų ir iš sirgalių pusės.

uefa.com- Ką veiksite toliau?

Kezmanas- Iki šiol aš klausiau savo širdies, bet dabar aš noriu būti objektyvus realistas. Mano planai tokie - Aš noriu pereiti į vidutinę Anglijos Premier lygos komandą, ten praleisti 3 sezonus, įmušti bent 10 įvarčių per sezoną, patekti į Europos klubų turnyrą ir tada įrodęs savo vertę pereičiau į "%c00045", "%c00041", "%c00040". Man tada bus 28-eri. Šitie klubai jau yra man sakę - "Mateja, tu geras žaidėjas, bet esi nepasirengęs žaisti startiniame vienuoliktuke". Jei aš vaikyčiausi pinigų pasibaigus kontraktui aš pereičiau į didesnį klubą, kur aš matyčiau daugiau veiksmo krautuvėje, nei aikštėje.

uefa.com- Jūs buvote siejamas su "%c00048" ir "%c00046". Kiek šiuose ganduose yra tiesos?

Kezmanas- Abi komandos atitinka mano ankščiau pasiūlytą profilį. "Newcastle" yra geresnė komanda, turinti čempionų lygos ambicijų, o "Birmingham" gali patekti į UEFA taurės varžybas kitamet. Aš turiu pasiūlymų ir "PSV" su mano agentais juos peržiūri.

Pagal uefa.com
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos