M. Mandžukičius pranešė apie karjeros pabaigą Kroatijos rinktinėje

Istorinę vietą pasaulio čempionate su Kroatijos rinktine pasiekęs Mario Mandžukičius baigia karjerą nacionalinėje komandoje.

32-ejų metų puolėjas oficialiai pranešė, kad pasaulio čempionato finalas buvo paskutinės rungtynės, kuriose jis vilkėjo Kroatijos rinktinės marškinėlius.

M. Mandžukičius stipriai prisidėjo prie istorinio kroatų žygio Rusijoje - jie tik finale nusileido Prancūzijai, o pats futbolininkas įmušė tris įvarčius.

"Nėra idealaus laiko pasitraukti. Manau, kad nė vienas iš mūsų niekada gyvenime negalėtų atsisakyti žaisti už Kroatiją, nes, mano nuomone, nieko didingesnio žemėje nėra. Kaip bebūtų, manau, kad tai yra tinkamiausias laikas pasitraukti.

Visada dariau viską, jog padėčiau mūsų futbolui tapti kuo sėkmingesniu", - emociškai su nacionaline komanda atsisveikino puolėjas.

M. Mandžukičius rinktinėje rungtyniavo nuo 2007 metų ir per sužaistas 89 rungtynes įmušė 33 įvarčius.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="und" dir="ltr">Uvijek sam više volio govoriti na terenu nego izvan njega, pa mi je bilo teško pronaći riječi za oproštaj od hrvatske reprezentacije:  <a href="https://t.co/SiT3XVLIaK">https://t.co/SiT3XVLIaK</a> <a href="https://t.co/fygXVrDJsg">pic.twitter.com/fygXVrDJsg</a></p>&mdash; Mario Mandžukić MM17 (@MarioMandzukic9) <a href="https://twitter.com/MarioMandzukic9/status/1029337372884905985?ref_src=twsrc%5Etfw">August 14, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...