M.Moratti: gaila, kad vėl klydo teisėjai © Eurofootball.lt
Milano "Inter" prezidentas Massimo Moratti po įspūdingos pergalės prieš Turino "Juventus" ekipą sveikino savo komandos futbolininkus ir negailėjo kritikos rungtynių teisėjams. "Žiūrovai išvydo tikrą futbolo spektaklį, kuriame varžėsi dvi istorinės komandos. Puikus rezultatas - žaidėjų ir ekipos trenerio Andrea Stramaccioni nuopelnas. Klubas buvo vieningas kaip kumštis", - kalbėjo vadovas. "Gaila, kad vėl klydo teisėjai, kurie darė nepasvertus sprendimus. Privalėjome būti atsargūs", - piktinosi Moratti. Priminsime, kad "Serie A" mače "Inter" 3-1 nukovė aikštės šeimininkus ir nutraukė pastarųjų 49 rungtynių be pralaimėjimų seriją.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...