M. Pjaničius baigia derybas su Šardžos klubu © ZUMAPRESS.com

„Barcelona“ ekipai pavyks atsikratyti dar vieno nereikalingo žaidėjo.

Kaip praneša žurnalistas Fabrizio Romano, „La Liga“ komanda netrukus atsisveikins su saugu Miralemu Pjaničiumi.

32–erių bosnis vyksta į Jungtinius Arabų Emiratus, kur baigs derybas su FC „Sharjah“ komanda.

Išvykus veteranui, „Barcelona“ turės daugiau galimybių išlaikyti jaunąjį talentą Gavi.

M. Pjaničius Katalonijos klubui priklausė nuo 2020 metų, kai už 60 mln. eurų sumą atvyko iš Turino „Juventus“ ekipos.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...