M. Reusas: "Turime atsiprašyti savo fanų"

Dortmundo "Borussia" penktadienį namuose netikėtai tik lygiosiomis 3:3 sužaidė su "Bundesliga" pirmenybių autsaideriais "Paderborn" futbolininkais.

Tiesa, BVB buvo labai arti pralaimėjimo, kadangi po pirmo kėlinio atsilikinėjo 0:3, tačiau antroje mačo dalyje sugebėjo varžovams atsakyti trimis tiksliais smūgiais.

Išlyginamąjį įvartį pelnęs Marco Reusas po rungtynių atsiprašė visų komandos fanų, tačiau negalėjo paaiškinti, kodėl BVB taip prastai atrodė pirmajame kėlinyje.

"Turime atsiprašyti savo fanų, kurie buvo stadione. Negaliu paaiškinti, kas nutiko pirmajame kėlinyje. Net sunku apibūdinti tokį mūsų pasirodymą.

Tai buvo tiesiog gėdinga ir tokie dalykai negali pasikartoti. Per pertrauką buvo akivaizdu, kad turime parodyti atitinkamą reakciją", - bendraudamas su DAZN kalbėjo M. Reusas.

BVB kapitonas taip pat teigė, kad treneris tinkamai paruošė komanda, tačiau žaidimo plano įgyvendinti nesugebėjo patys žaidėjai.

"Treneris mus visuomet gerai paruošia rungtynėms. Būtent mes, žaidėjai, esame atsakingi už tai, kad žaidimo plano būtų laikomasi aikštėje.

Kartais mums trūksta tarpusavio supratimo. Privalome tiek atakuoti, tiek gintis kaip komanda. Šiuo metu mums tai nelabai pavyksta", - pridėjo vokietis.