M. Salah per 5 min. pelnė „hat-tricką“, o „Liverpool“ išvykoje pervažiavo „Rangers“ ekipą © Action Images via Reuters nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiame UEFA Čempionų lygos susitikime „Liverpool“ išvykoje rezultatu 7:1 sutraiškė Glazgo „Rangers“ vienuolikę.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė škotų ekipa. 17 minutę precizišku smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą kamuolį pasiuntė Scottas Arfieldas.

Tačiau savo persvara „Rangers“ pasidžiaugė vos 7 minutes, kadangi 24 rungtynių minutę rezultatą išlygino po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjęs Roberto Firmino.

Antrajame kėlinyje Mersisaido ekipa surengė tikrą įvarčių fiestą ir savo oponentus „pavaišino“ šešiais įvarčiais.

55 minutę Roberto Firmino į savo sąskaitą įsirašė dublį, o dar už 11 minučių savo įvartį pridėjo Darwinas Nunezas.

„Raudonųjų“ treneris Jurgenas Kloppas į aikštę išleido Mohamedą Salah ir pastarasis akimirksniu sugebėjo pelnyti tris įvarčius. Egiptietis progų užbaigime buvo negailestingas pasižymėjo 76, 80 ir 81 minutėmis.

Paskutinį „vinį į varžovų karstą“ sukalė 87 minutę septintąjį komandos įvartį pelnęs „Liverpool“ jaunasis talentas Harvey Eliotas.

Po šių rungtynių „Liverpool“ beveik garantavo sau vietą sekančiame Čempionų lygos etape. Savo sąskaitoje jie turi devynis taškus, o likus dviems turams laipteliu žemiau esantis Amsterdamo „Ajax“ atsilieka šešiais taškais.