M. Salah vedamas "Liverpool" sutriuškino "Bournemouth"

Šeštadienį 14 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje sužaistos pirmosios 16-ojo turo rungtynės.

Puikią sportinę formą šį sezoną rodantis "Liverpool" toliau įrodinėja, kad šį sezoną sudarys didžiausią konkurenciją "Manchester City" ekipai. Mohamedo Salah vedami "raudonieji" rezultatu 4:0 nepaliko viličių "Bournemouth" komandai.

Rungtynės iš pradžių buvo gana apylygės – abi komandos ieškojo savo progų įmušti. Pirmieji ją surado "Liverpool" futbolininkai, o tiksliai kamuolį iš patogios situacijos smūgiavo Mohamedas Salah.

Antrajame kėlinyje "Bournemouth" bandė grįžti į kovą, tačiau šiek tiek pradėjus rizikuoti pradėjo griūti žaidimas gynyboje.

48-ąją minutę antrąjį įvartį šiose rungtynėse įmušė M. Salah, o 68-ąją minutę savo komandos viltis galutinai pražudė įvartį kulniuku į savus vartus įsimušęs Steve'as Cookas.

Rungtynės buvo baigtos simboliškai – gynybos klaida pasinaudojęs M. Salah visiškai laisvas pabėgo link varžovų vartininko, jį kelis kartus išmaudė ir "Bournemouth" klubo stadioną paliko su pirmuoju šio sezono "hat-tricku".

Po pergalės "Liverpool" bent iki "Man City" ekipos rungtynių pabaigos šoktelėjo į pirmąją poziciją. "Raudonųjų" sąskaitoje – 42 taškai.

"Bournemouth" 0 - 4 "Liverpool"
25' [0 - 1] M. Salah
48' [0 - 2] M. Salah
68' [0 - 3] S. Cook (į savus vartus)
77' [0 - 4] M. Salah