M. Sarri: "Dybalos ateitis nepriklauso nuo mano nuomonės" © JumpStory nuotr.

Maurizio Sarri po pralaimėjimo draugiškose rungtynėse teigė, kad Turino "Juventus" klubas turi per daug žaidėjų sudėtyje, todėl tiek Paulo Dybala, tiek kiti žaidėjai gali palikti komandą.

Apie P. Dybalos ateitį kalbama visą šią vasarą. "Juventus" jau buvo sutikęs argentinietį parduoti "Manchester United", tačiau anglų klubui nepavyko susitarti su pačiu futbolininku.

M. Sarri tvirtina, kad jis turi aiškią nuomonę apie P. Dybalą, tačiau tai neturi jokios įtakos dėl jo ateities.

"Kartais aš lieku šokiruotas tuo, ką perskaitau laikraščiuose. Jūs rašote apie Sarri ir Paratici pasirinkimus. Ar kada pažiūrėjote į mūsų sudėtį? Iš dabartinių žaidėjų turime išbraukti šešias pavardes, kad galėtume tilpti į Čempionų lygos paraišką. Aš niekur nemačiau, kad apie tai būtų rašoma", – kalbėjo M. Sarri.

"Mes turime išbraukti šešis žaidėjus iš sąrašo, kas mane tikrai pastato į nepatogią situaciją. Paskutinės 20 dienų žaidėjų perėjimų lange bus sunkios. Tai labai nepatogi situacija, nes mes esame priversti paleisti labai aukšto lygio žaidėjus.

Tai yra situacija, kurią mes privalome išspręsti, o ne sprendimas, kuri tiesiog priėmė treneris ar klubas", – tęsė italas.

Kalbėdamas apie patį P. Dybala, kuris vis dar yra siejamas su išvykimu, nors ir Anglijoje jau užsidarė transferų langas, M. Sarri teigė: "Dybala su mumis turėjo tik kelias treniruotes, todėl normalu, kad jis dar nėra geriausioje fizinėje kondicijoje. Tai šiek tiek apsunkino jo galimybes žaisti netikro 9-ojo numerio pozicijoje.

Aš manau, kad jis gali žaisti šioje rolėje, tačiau mes turime pažiūrėti, ar pagal šį sprendimą galėsime sustatyti komandą puolime.

Galiu kalbėti kaip tik noriu apie Paulo, tačiau žaidėjų perėjimų langas eina viena kryptimi ir mano nuomonė čia neturi jokios reikšmės. Mes turime atsisakyti šešių žaidėjų ir tai jau nebegalime pakeisti.

Norėčiau pasilikti visus žaidėjus, tačiau mūsų pagrindinė problema yra tai, kad sudėtyje neturime šiame klube užaugusių žaidėjų – dabar yra tik vienas. Taigi lieka pasirinkti 22 žaidėjus ir tris vartininkus. Turime priimti sprendimą, kuris yra labai sudėtingas".