M. Sarri nesijaudina dėl draudimo įsigyti naujus žaidėjus (1)

M. Sarri nesijaudina dėl draudimo įsigyti naujus žaidėjus

Londono "Chelsea", dėl pažeidimį įsigijant nepilnamečius žaidėjus, artimiausius du perėjimų langus negalės sudaryti sandorių su naujais futbolininkais. 

Tiesa, "aristokratai" vis dar laukia sporto arbitražo teismo sprendimo, kuris gali draudimą pirkti žaidėjus atidėti kiek vėlesniam laikui.

Vis tik "Chelsea" strategas Maurizio Sarri nemano, kad draudimas įsigyti naujokų artėjančią vasarą apsunkintų jo komandos pasiruošimą kitam sezonui.

"Tai nepasunkintų pasiruošimo, nes aš labai pasitikiu savo žaidėjais. Mes turime daug itin gerų jaunų žaidėjų, kurie sėkmingai tobulėja.

Jei jie ir toliau tobulės, tuomet ateityje mes turėsime tik dar geresnę komandą. Todėl aš visiškai nesirūpinu dėl perėjimų lango", - bendraudamas su ESPN teigė M. Sarri.

Italas taip pat pripažino, jog kol kas savojo žaidimo nerandančiam Gonzalo Higuainui reikia daugiau laiko prisitaikyti prie "Premier" lygos.

"Manau, kad jam reikia laiko pagerinti savo fizinę kondiciją, jog būtų pasiruošęs "Premier" lygai. Tikiu, kad jis gali tai padaryti.

Tuo pat metu mums pasisekė, jog turime Giroud. Dabar jis yra labai geros psichologinės bei fizinės kondicijos. Rungtyniaujame kas tris dienas, todėl mums reikia jų abiejų", - pridėjo strategas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
 • Ziedas

  O be reikalo

  • 1
 • Ziedas

  O be reikalo

  • 1
 • Ziedas

  O be reikalo

  • 1
Peticijos.lt

Kitos naujienos