M. Sarri po akibrokšto Lione: "Nesupratau savo komandos"

Maurizio Sarri po pralaimėtų UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių Lione nusivylė ne tik rezultatu, bet ir savo komandos žaidimu.

Trečiadienį Turino "Juventus" klubas, laikytas absoliučiu poros favoritu, 0:1 nusileido "Lyon" ekipai. Vienintelis ir pergalingas šių rungtynių įvartis krito pirmajame kėlinyje, kuris labiausiai ir nuvylė specialistą iš Italijos.

"Sunku paaiškinti kodėl, bet pirmajame kėlinyje kamuolys judėjo pernelyg lėtai, mes neįtkirtinėjome į pavojingas zonas, todėl natūralu, jog varžovai mus spaudė, perėmė kamuolį ir pelnė įvartį", – sakė M. Sarri.

"Mums trūko noro ir agresyvumo atakuojant. Gynyboje taip pat neblizgėjome, ypač po to, kai teko išimti Matthijsą de Ligtą.

Antrasis kėlinys jau, žinoma, buvo geresnis, tačiau Čempionų lygoje to nepakanka. Nežinau, kodėl žaidėjai vis dar nesupranta, kaip yra svarbu kamuolį judinti greitai.

Tai yra bene svarbiausia žaidimo dalis. Mes tęsime darbus ties šiuo žaidimu komponentu ir anksčiau ar vėliau tai "įsikalsime" sau į galvas", – nusivylimo neslėpė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 6 2
  • JezusGyvas

Po Contes ir Allergi sitas Sarri Juventuse atrodo kaip mokinukas.

• 7
  • Aš Audrius

Sekanciame matche Juvei reik pergales ir dar be jokiu intrigu. Kitu atveju manau Sari ieskosis kigu namu

• Gattuso (IP: e7362830f)

Išeitinė Sari fura cigarečių... Jo mėgstamos rūšies...

• 3

• 3
  • XXXXXXX (IP: bae3b82ed)

Sunkus Roncės vakaras. Forza norėjo nusakinti - neleido. Juk tūkstančiai mato. Sirrijus ir raunasi, ech sunki ta pediko dalia 😀

• 2
  • SarriOut (IP: a3d913891)
    Cr (IP: ac7cd2ed3)

Ko jūs myžat eilini kartą ronaldo islaikys juve ir juve pereis i kita etapa

Myžam, nes nerodo tokio žaidimo kokį turėtų prie šio trenerio komanda. Ok prainam į ketvirtfinalį ir ten varžovas jau nus nebe Lyon lygo ir šakės.

• 0
  • {®™®} (IP: 818323c0b)

Cia nebuvo jokia garantuota pergale juves kofas buvo 2.05 tai reiskia apie 45% pergalei, namu aikste daug ka reiskia. Kieciausiai atrodo bayernas siai dienai

• 0

• 4

• 6

• 3
  • :) (IP: 0e7ac63e1)

Kodel jis komandos nesupranta? As tai pvz jo nesuprantu! Komanda visa sezona zaidzia tragiskai, nebuvo nei vienos uztikrintos pergales, kur butu matomas kazkoks braizas ar strategija. Dabar pergales pasiekiamos zaideju meistriskumu. Tai Dybala istempia, tai Ronaldo. Man tai baisu ziuret i ta Sarri pasimetes kazkoks su tuo cviaku dantyse.

• 2
  • Kyli&NeyBest

Galėtų ant vape jis pereiti, sveikiau, mažiau smegenų ląstelių žudytų

• -2
  • Nelegalass10

Ko cia nesuprast laimejo stipresne komanda ir viskas 😃)) Kol has inkaras cristina zais tol net I finala nepateks juve....