M. Silva M. Keano situaciją palygino su Fabinho

Prieš šį sezoną iš Turino "Juventus" į Liverpulio "Everton" persikėlęs jaunasis talentas Moise'as Keanas kol kas neranda savo vietos Anglijoje.

19-metis puolės "irisų" gretose kol kas sužaidė vos 11 rungtynių, per kurias įvarčiais pasižymėti nesugebėjo, o visai neseniai užsiminė, kad suklydo taip anksti palikdamas Italiją.

Vis tik "Everton" strategas Marco Silva įsitikinęs, kad futbolininkui reikia daugiau laiko, norint prisitaikyti prie "Premier" lygos žaidimo stiliaus.

"Keanas nori gauti daugiau žaidimo laiko, lygiai taip pat, kaip ir visi futbolininkai.

Pažvelgus į šio sezono rungtynes matome, kad Keanas gavo šansų tiek "Premier" lygoje, tiek lygos taurėje. Tai nėra žaidėjas, kuris visiškai negauna šansų.

Esame matę kur kas labiau patyrusių žaidėjų, kurie atvykę į "Premier" lygą ilgą laiką tiesiog negauna šansų pasirodyti aikštėje.

Puikus pavyzdys yra Fabinho. Žaidėjas, turintis daug patirties, už kurį buvo sumokėti dideli pinigai, tačiau pirmus šešis mėnesius jis beveik nežaidė, o dažniausiai rungtynes stebėdavo iš tribūnų.

Tai nėra vienintelis pavyzdys, tačiau svarbiausia, kad Keanas ir toliau sunkiai dirbtų bei sugebėtų kuo greičiau adaptuotis Anglijoje.

Jis čia sulaukia didžiulio palaikymo tiek iš manęs, tiek iš komandos draugų", - kalbėjo "Everton" strategas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos