M. Stankevičius griauna dirbtinės aikštės mitą: tai visiškai neturės įtakos "Sevilla" žaidimui

Buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius su nekantrumu laukia rungtynių Vilniuje tarp "Žalgirio" ir "Sevilla".

Jau šiandien vakare LFF stadione įvyks atsakomosios Europos lygos atrankos rungtynės tarp minėtų klubų. Pirmoji dvikova Andalūzijoje baigėsi kiek netikėtu rezultatu - minimaliu žalgiriečių pralaimėjimu. Šis rezultatas išsaugojo lietuvių galimybes pabandyti sukurti sensaciją Vilniuje.

Prieš rungtynes daug kalbėta apie dirbtinę aikštę, tačiau M. Stankevičius mano, kad šios kalbos yra tik dėl žiniasklaidos, o pačio žaidėjo įsitikinimu, LFF stadiono danga neturi jokios įtakos futbolininkams ir jų žaidimui.

"Skaičiau apie tariamus "Žalgirio" privalumus. Tai, kad žaisime mažame stadione ir ant dirbtinės aikštės nekeičia absoliučiai nieko. Tokie pasisakymai yra skirti laikraščiams ir žurnalams", - kalbėdamas su portalu 15min kalbėjo M. Stankevičius.

"Anglai taip pat atvažiavo į šį stadioną niekada nežaidę ant dirbtinės dangos, bet prieš Lietuvą sužaidė taip pat gerai, kaip ir bet kuriame kitame stadione.

LFF stadiono aikštės kokybė nėra tokia prasta. Žaisti ant jos nėra blogai ir esmės tai nekeičia. "Sevilla" stengsis žaisti gerą futbolą, kuris "Žalgiriui" būtų nepalankus. Jie turi greitus ir gerai kamuolį kontroliuojančius žaidėjus, todėl žalgiriečiams gintis bus sunku", - duotame interviu teigė praeityje būtent "Sevilla" marškinėlius vilkėjęs gynėjas.

"Sevilla" - "Žalgirio" rungtynių pradžia bus paskelbta 20 val.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos