M. Thuique palieka „Kauno Žalgirį“ © L. Žemgulio nuotr.

Dar vienas „Kauno Žalgirio“ klube užsirekomendavęs legionierius kelia sparnus į užsienį – Michaelas Thuique nuo šiol rungtyniaus Izraelyje. Teises į 29-erių metų puolėją įsigijo antroje pagal pajėgumą šios šalies lygoje rungtyniaujantis Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubas.

„Išvykti tikrai nėra lengva. Noriu už viską labai stipriai padėkoti visai „Kauno Žalgirio“ organizacijai, komandos draugams, personalui ir visiems mane palaikiusiems bei suteikusiems man šansą. „Kauno Žalgiris“ visada išliks mano širdyje“, – atsisveikindamas su klubu Žalgiris.lt sakė brazilas.

„Kauno Žalgirio“ klube brazilas rungtyniauja nuo 2021-ųjų metų. Per 60 rungtynių Lietuvos čempionate jis pelnė 15 įvarčių ir atliko 18 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvoje M. Thuique su pertraukomis rungtyniavo nuo 2018-ųjų metų – iš pradžių žaidė „Jonavos“ komandoje, vėliau vilkėjo „Riterių“ marškinėlius.

Tel Avivo komanda praėjusiame sezone iškrito iš aukščiausios Izraelio lygos ir šiemet kelia tikslus į ją sugrįžti. Įdomu tai, kad prieš keletą metų šioje ekipoje rungtyniavo ir įvarčius sėkmingai mušė dabartinis „Kauno Žalgirio“ puolėjas Nerijus Valskis.

Beje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas jau artimiausiu metu pristatys dar vieną naujoką.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...