M. Topčagičiaus „hat-trickas“ padovanojo pergalę „Sūduvos“ ekipai © alyga.lt nuotr.

Penktą pergalę šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Sūduviečiai 6-ojo turo akistatoje namuose 3:0 (3:0) sutriuškino vis dar nelaimėjusį pirmenybių autsaiderį „Panevėžį“.

Nors svečiai gana sėkmingai rengė pozicines atakas ir pirmieji po Igno Kružiko tolimo smūgio pagrasino varžovų vartams, „Sūduva“ su Mihretu Topčagičiumi puikiai realizavo susikurtas progas.

Jau 11-ąją minutę legionierius iš Austrijos taikliai smūgiavo iš arti, kai jam po pakelto kampinio baudos aikštelėje dėkingai atšoko kamuolys, o 18-ąją minutę padvigubino rezultatą, kai tiksliai mušė galva po Thomaso Salamono perdavimo.

Dar po 3 minučių M. Topčagičius galėjo pelnyti dar vieną įvartį. Kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Sebastiano Vasquezo ranką, tad dvikovai teisėjavęs latvis Vitalijus Spasjonikovas parodė į 11 metrų atžymą. Vis dėlto austro smūgis buvo atremtas – puikiai sužaidė Rafaelis Broetto, kuris tą padarė jau antrą sykį šiame sezone.

Kiek vėliau progos neišnaudojo Aleksandras Živanovičius, o 42-ąją minutę puikiai į tolimąjį vartų kampą kontratakos metu mušė tas pats M. Topčagičius. Tai pirmasis „hetrikas“ šiame A lygos sezone.

Antrą kėlinį panevėžiečiai pradėjo aktyviai ir galėjo grįžti į rungtynes, bet dėkinga proga nepasinaudojo Ignas Kružikas.

„Sūduva“ užtikrintai baigė rungtynes, sykį pataikė į skersinį, savo ruožtu, Saulius Širmelis atliko visus penkis keitimus, tarp kurių buvo ir į A lygą po karantino sugrįžęs brazilas Renanas Oliveira.

Marijampolės klubas po šio mačo savo sąskaitoje turi 13 taškų, o „Panevėžys“ po 6 turų turi 1 tašką.