M. Vasiliauskas po pirmųjų rungtynių: trūko žiūrovų ir „Dzūkų tankų“ © JumpStory nuotr.

Alytaus DFK „Dainava“ šeštadienį po kelių mėnesių pertraukos grįžo ant žaliosios vejos – draugiškose rungtynėse 0:0 sužaistas su ambicinga Kauno ekipa „Hegelmann Litauen“. Po šio mačo vienas pagrindinių „Dainavos“ futbolininkų Martynas Vasiliauskas sakė, kad labiausiai mače trūko žiūrovų ir „Dzūkų tankų“.

Saugas taip pat pabrėžė, kad karantiną išgyventi, kol nebuvo futbolo, padėjo mylima mergina ir „Playstation“.

– Grįžot po karantino, koks jausmas vėl rungtyniauti?

– Smagus jausmas, tik šiek tiek keistas. Keista namų stadione nematyti žiūrovų, negirdėti „Dzūkų tankų“. Gal šiek tiek dar nesam visiškai pasiruošę fiziškai, tad nebuvo labai lengva, bet viską susitvarkysim, tikim procesu. O iki pilnos laimės trūko žiūrovų bei minėtų „Dzūkų tankų“. Trūko atmosferos, palaikymo ir tos energijos iš fanų, kurią jausdavom per kiekvienas rungtynes namuose.

– Varžovas turbūt vienas ambicingiausių iš Pirmos lygos. Kaip vertinat rungtynes?

– Rungtynes pradžioje pradėjome geriau, pirmas dvidešimt minučių kontroliavome žaidimą, paskui iki kėlinio pabaigos kamuolį perėmė varžovai. Antrą kėlinį žaidėme geriau, nors realių progų turėjome vos vieną. Tiek mes, tiek varžovai norėjome išbandyti žaidėjus, padarėme daug keitimų, rungtynės buvo daugmaž apylygės.

– Ko dar trūksta komandai?

– Komandai trūksta vieno ar dviejų stipresnių legionierių, o šiaip viskas yra gan gerai.

– Grįžtant prie karantino, kaip sekėsi kentėti be futbolo? Kuo užsiėmėt?

– Man asmeniškai karantinas „praėjo“ gana greitai. Aišku, labai pasiilgau futbolo, nes treniruotės individualiai skiriasi nuo treniruočių su komanda. Treniravomės pagal sudarytas programas, daugiau laiko atsirado mokslams, o patį karantiną išgelbėjo panelė ir „Playstation“.

– Sezono startas – mažiau nei už savaitės, ko gali tikėtis gerbėjai iš mylimos komandos?

– Starte gerbėjai gali tikėtis kovos iki galo. Pažadame, kad suteiksime emocijų, kurių taip visiems trūko, ir aišku, visi norime pradėti sezoną su pergale.

– Kokius tikslus keliat sau individualiai ir komandai?

– Asmeniniai tikslai šiame sezone – pagerinti savo praeito sezono statistiką, o komandiniai tikslai išlieka tokie patys kaip visada – tapti čempionais ir kuo mažiau rungtynių pralaimėti.

– Komanda pasistiprino keliais žaidėjais, tačiau keli ir išvyko, kaip tai atsilieps rezultatams?

– Netekome lyderių iš Kolumbijos, tačiau komandą papildė patyrę lietuviai alytiškiai. Tikiu, kad nauji žaidėjai pasirodys dar geriau.

– Ir vis dėlto, kiek realu šiemet Dainavai iškovoti teisę žaisti A lygoje?

– Galimybės labai didelės, viskas yra mūsų pačių rankose. Jeigu visi kartu tikėsime ir sunkiai dirbsime, turbūt kitais metais grįšim į visų laukiamą A lygą. Svarbiausia, kad visi būtume vieningi ir sezonas būtų be traumų.

*

Pirmos lygos pirmenybės į Alytų sugrįžta jau šeštadienį – centriniame stadione DFK „Dainava“ priims Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkus. Rungtynių pradžia – 16 valandą.

Į jas galės patekti ne daugiau 300 žiūrovų, taip pat bus privaloma laikytis vieno metro distancijos stebint rungtynes bei dėvėti apsaugines veido kaukes.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • a lyga

  nesvaik

  • -2
 • a lyga

  nesvaik

  • -2
 • a lyga

  nesvaik

  • -2

Kitos naujienos