H. Watzke: „Planuojame savo ateitį su E. Haalandu“ © imago images/Kirchner-Media

Erlingo Brauto Haalando ateitis vis dar yra labai garsiai eskaluojama futbolo spaudoje. Gali būt taip, jog norvegas liks „Borussia“ komandoje, gali būt, jog jis ir išvyks, kadangi dėmesio jam iš kitų ekipų netrūksta. 

Be to, praeito sezono pabaigoje jo agentas Mino Raiola aplankė ir ne vieną garsų klubą, kaip „Barcelona“ ar „Real“, su kuriais kalbėjosi būtent dėl galimo sandorio. 

Tiesa, Dortmundo „Borussia“ generalinis direktorius Hansas-Joachimas Watzke teigia, jog E. Haalandas liks su klubu kitą sezoną. 

Watzke vokiečių BILD teigė taip: „Niekas nepasikeitė. Vis dar planuojame naują sezoną su Erlingu.“

Dabar situacija tokia, jog kitą tarpsezonį „Borussia“ jis gali palikti už daug mažesnius pinigus, negu galėtų šį tarpsezonį. Kalbama, kad kitą tarpsezonį įsigalios maždaug 75 milijonų eurų išpirkos suma, kurią kiti klubai galės pasinaudot ir išpirkt norvegą iš „Borussia“ komandos. 

Tuo tarpu, šį tarpsezonį norvegų žvaigždės vertė yra maždaug apie 150 milijonų eurų, kas praktiškai yra dvigubai daugiau. Kol kas labiausiai jis yra siejamas su „Chelsea“ klubu, tačiau transferų langas yra tikrai ilgas ir dar visko gali atsitikt, žinant jo agento Mino Raiolos sugebėjimus.

Nuo to momento, kai E. Haalandas prisijungė prie Dortmundo ekipos 2020 sausį, jis yra įmušęs 52 įvarčius bei atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. 

Straipsnio įvertinimas: 2 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos