M. Zubimendi už didžiulę sumą kelsis į „Arsenal“ klubą © scanpix.lt nuotr.

Londono „Arsenal“ komandai pavyko sumedžioti stambų grobį žaidėjų turguje.

Kaip rašo žurnalistas Fabrizio Romano, anglai sėkmingai baigė derybas dėl „Real Sociedad“ saugo Martino Zubimendi įsigijimo.

„Premier“ lygos klubas už 26–erių talentą suplos kiek daugiau nei 60 mln. eurų.

Didesnė suma nustatyta todėl, kad „kanonieriai“ nemokės visos išpirkos iš karto, o dalimis.

Praėjusiame „La Liga“ sezone M. Zubimendi per 36 rungtynes pelnė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...