Madrido „Atletico“ namuose pervažiavo „Sevilla“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Šeštadienį vykusiame „La Liga“ susitikime Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 6:1 sutriuškino „Sevilla“ ekipos futbolininkus.

„Matrasiniams“ pirmuosius du rungtynių įvarčius 23 ir 26 minutėmis pelnė Memphis Depay'us.

„Sevilla“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą 39 minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Youssefas En Nesyri.

Visgi Diego Simeone auklėtiniai antroje mačo pusėje nepaliko šansų savo oponentams pridėdami dar keturis įvarčius. Atitinkamai 53, 69 minutėmis pasižymėjo Antoine'as Griezmannas, Yannickas Carrasco, o 76 ir 90+2 minutėmis oponentų vartininką nuginklavęs Alvaro Morata įsirašė į savo sąskaitą dublį.

Ši pergalė leidžia „Atletico“ ekipai išsaugoti trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu „Sevilla“ rikiuojasi šešiolikta.