Madrido "Atletico" palaužė "Real" futbolininkus ir triumfavo Ispanijos Supertaurėje (VIDEO)

Penktadienį vakare Madride, "Vicente Calderon" stadione, buvo žaidžiamos antrosios Ispanijos Supertaurės rungtynės tarp šalies čempionų Madrido "Atletico" ir "Copa del Rey" laimėtojų Madrido "Real" futbolininkų. Pirmosios rungtynės "Santiago Bernabeu" stadione pasibaigė lygiosiomis 1 - 1.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis aikštės šeimininkai šturmavo varžovų vartus ir spaudimas jau 2-ąją mačo minutę atnešė vaisių: po Antoine'o Griezmanno perdavimo galva, Mario Mandžukičius pasiuntė kamuolį į Ikero Casillaso ginamų vartų tinklą.

Toks šaltas dušas privertė aktyviau atakuoti "Real" futbolininkus ir tai jie darė didžiąją pirmojo kėlinio dalį, o "Atletico", pasiekę palankų rezultatą, tenkinosi kontratakomis.

Keletą progų pasižymėti turėjo karališkojo klubo naujokas Jamesas Rodriguezas, taip pat ir Garethas Bale'as, tačiau užtikrintai vartus gynė vartininkas Moya.

Antrojo kėlinio pradžioje "Real" mėgino užspausti varžovus, tačiau ilgainiu žaidimas apsilygino ir "Atletico" netgi turėjo keletą puikių progų padvigubinti skirtumą ir taip dar labiau apsunkinti gyvenimą Carlo Ancelotti auklėtiniams, tačiau tiek A.Griezmanno, tiek M.Mandžukičiaus, tiek Koke bandymai tikslo nepasiekė.

Mačo pabaigoje įtampos neatlaikė "Real" saugas Luka Modričius ir už pražangą prieš Christianą Rodriguezą gavo antrą geltoną kortelę ir ėjo ilsėtis dar prieš finalinį teisėjo švilpuką.

Netrukus teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą ir konstatavo Diego Simeones auklėtinių triumfą Ispanijos Supertaurėje.

"Atletico" 1 - 0 "Real"
(Bendras rezultatas: 2 - 1)
2' [1 - 0] M.Mandžukič
90'+1 L.Modrič ("Real") - raudona kortelė

Startinės komandų sudėtys:

"Atletico": Moya; Miranda, Juanfran, Siquera, Godin; Gabi, Tiago, Garcia, Griezmann, Koke; Mandžukič.

"Real": Casillas; Sergio Ramos, Varane; Coentrao, Carvajal; Xabi Alonso, Modrič, Bale, Kroos, James, Benzema.