Madrido „Atletico“ sutriuškino „Celta Vigo“ ekipos futbolininkus © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 4:1 sutriuškino „Celta Vigo“ futbolininkus.

„Matrasiniai“ rungtynes pradėjo puikiai. Jau 9 minutę savo komandą į priekį išvedė Angelis Correa.

Diego Simeones auklėtiniai persvarą padvigubino 50 minutę. Šį kartą su rikošeto pagalba pasižymėti pavyko Rodrigo de Paului.

66 minutę rezultatas tapo 3:0. Yannickas Carrasco pademonstravo puikų individualų meistriškumą ir pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Tiesa, svečiams pavyko sušvelninti atsilikimą prabėgus penkioms minutėms po trečiojo praleisto įvarčio. Po Iago Aspaso perdavimo kamuolį vartininką Ivo Grbičių nuginklavo Gabrielis Vega.

Tačiau, galiausiai „Atletico“ išsprendė visus klausimus šiose rungtynėse 82 minutę pelnydami ketvirtąjį savo įvartį. Šį kartą „Celta Vigo“ ekipos gynėjas Unai‘us Nunezas įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo 4:1.

Po šių rungtynių „Atletico“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Celta Vigo“ futbolininkai tenkinasi vienuoliktąja vieta.