Madrido derbyje galva pranašesni buvo „Real“ futbolininkai © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą buvo sužaistas 228-asis Madrido derbis tarp Madrido „Real“ ir Madrido „Atletico“ ekipų Santiago Bernabeu stadione.

Santiago Bernabeu stadione jau kelis metus nebuvo matęs šio derbio, tačiau derbis į stadioną sugrįžo šeimininkams sėkmingai – „Real“ įveikė „Atletico“ 2:0.

Rungtynes aktyviau pradėjo Madrido „Atletico“ ekipa, tačiau jau 16-ąją minutę „matracų“ vartininką nuginklavo Karimas Benzemą po Viniciaus tikslaus perdavimo. Vėliau dar vieną gerą progą turėjo Vinicius, tačiau brazilo smūgį jau atrėmė Janas Oblakas.

„Atletico“ didžiausią pavojų varžovų vartam sukėlė, kai Antoine'o Griezmanno baudos smūgį teko atlaikyti Thibaut Courtois. Prancūzas smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tačiau „Real“ vartų sargas buvo pasirengęs šiam smūgiui.

Šiose rungtynėse „Real“ žaidė gėriau už savo varžovus, turėjo persvarą aikštės viduryje. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą „karališkojo klubo“ naudai padvigubino Marco Asensio. Ispanui dar vieną puikų perdavimą atliko Vinicius.

Vėliau „Real“ turėjo dar keletą pusprogių, kad rezultatą padarytų triuškinamu, tačiau jomis nepasinaudojo.

Tuo tarpu, „Atletico“ antrajame kėlinyje turėjo vos vieną rimtą progą, pačioje rungtynių pabaigoje, kai Joao Felixui nepavyko nuginkluoti T. Courtois.

Po šios pergalės Carlo Ancelotti auklėtiniai turnyrinėje lentelėje atitrūko nuo dabartinių Ispanijos čempionų, Madrido „Atletico“ klubo net per 13-ą taškų. Nuo antrosios vietos, „Sevilla“ klubo „Real“ skiria 8 taškai.

Savaitės viduryje akis į akį stos būtent „Sevilla“ ir „Atletico“ ekipos, o dabartiniai „La Liga“ lyderiai priims „Cadiz“ iššūkį namuose.