Madrido miesto derbyje - "Real" pergalė © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį vyko šešerios XXIX turo rungtynės.

Pergalę Madrido miesto derbyje iškovojo "Real" klubas, nugalėjęs "Atletico" ekipą namuose, rezultatu 3-2.

Mačo favoritais laikytiems šeimininkams jau sužaidus 10 minučių teko traukti kamuolį iš savo vartų tinklo, mat Juanas Antonio Reyesas pasižymėjo tiksliu smūgiu niekeno nedengiamas.

Kėliniui įsibėgėjant šeimininkai bandė kurti pavojingas atakas, tačiau tą padaryti ne itin pavykdavo. Puikų šansą išlyginti rezultatą turėjo Gonzalo Higuainas, tačiau nuo puolėjo smūgio į tuščius vartus apsaugojo vienas iš "Atletico" žaidėjų.

Kėliniui besibaigiant idealią progą įmušti turėjo jau Cristiano Ronaldo, tačiau portugalas likęs vienas prieš vartus ir smūgiuodamas galva, sugebėjo į juos nepataikyti.

Tačiau "Real" jau vos prasidėjus antrajam kėliniui įjungė aukštesnę pavarą. Iš pradžių 49 minutę po kampinio pasižymėjo Xabi Alonso, o po šešių minučių tas pats X.Alonso atidavė puikų perdavimą Alvaro Arbeloa, kuris suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą.

Šeimininkai ir toliau dominavo aikštėje bei netrukus rezultatas jau tapo 3-1 jų naudai, kai varžovų klaida pasinaudojo G.Higuainas.

Vis dėlto 68 minutę "Atletico" dar realizavo 11 metrų baudinį, kuris buvo paskirtas dėl X.Alonso žaidimo ranka.

Nepaisant tolimesnių kelių bandymų išlyginti rezultatą, svečiams to padaryto nepavyko. Įmušti ketvirtąjį įvartį šansų turėjo ir "Real", tačiau finalinis teisėjo švilpukas paskelbė jų pergalę rezultatu 3-2.

Beje, tai buvo jau vienuoliktoji iš eilės Madrido ekipos pergalė čempionate.

Madrido "Real" 3 - 2 Madrido "Atletico"
10' [0 - 1] Juan Antonio Reyes
49' [1 - 1] Xabi Alonso
55' [2 - 1] Alvaro Arbeloa
62' [3 - 1] Gonzalo Higuain
68' [3 - 2] Diego Forlan (iš 11 metrų baudinio)

La Korunijos "Deportivo" 1 - 3 Madrido "Getafe"
21' [0 - 1] Miku
32' [0 - 2] José Ze Castro (į savus vartus)
57' [0 - 3] Miku
71' [1 - 3] Ivan Sanchez Riki

Barselonos "Espanyol" 0 - 0 Chichono "Sporting"

Pamplonos "Osasuna" 1 - 0 'Almeria"
20' [1 - 0] Walter Pandiani

61' iš aikštės pašalintas Juan Manuel Palazon Ortiz ("Almeria")
62' Javad Nekounam ("Osasuna") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Xerez" 3 - 0 "Valladolid"
1' [1 - 0] Victor Sanchez Mata
36' [2 - 0] Angel Carrilero Michel
72' [3 - 0] Mario Bermejo (iš 11m. baudinio)

71' iš aikštės pašalintas Justo Villar ("Valladolid")

"Villarreal" 3 - 0 "Sevilla"
5' [1 - 0] Giusepp Rossi
18' [2 - 0] Joseba Llorente
90' [3 - 0] Robert Pires