Madrido „Real“ derbyje nepalaužė mažumoje likusių „Atletico“ futbolininkų © AP nuotr.

Šeštadienį vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Real“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su savo kaimynais „Atletico“ futbolininkais.

Rungtynėse daug progų susikurta nebuvo, tačiau 64 minutę „Atletico“ liko žaisti mažumoje. Raudona kortelė buvo parodyta „matrasinių“ puolėjui Angeliui Correa.

Nepaisant to Diego Simeone auklėtiniai sugebėjo išsiveržti į priekį po to, kai 78 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Jose Maria Gimenezas.

„Karališkasis“ klubas sugebėjo išlyginti rezultatą 85 minutę. Po Luka Modričiaus rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo aštuoniolikmetis Alvaro Rodriguezas.

Po šių rungtynių „Real“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje ir septyniais taškais atsilieka nuo čempionato lyderių „Barcelona“. Tiesa, katalonai dar yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.