Madrido "Real" klubas - FIFA pasaulio klubų taurės finale (VIDEO)

Antradienio vakarą Maroke buvo sužaistos pirmosios 2014 metų FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalio rungtynės.

UEFA Čempionų lygos nugalėtojai Madrido "Real" futbolininkai susitiko su "Cruz Azul" ekipa. Carlo Ancelotti auklėtiniai neturėjo vargo prieš meksikiečius ir juos įveikę rezultatu 4-0 pateko į turnyro finalą.

15-ąją minutę pirmasis pasižymėjo Sergio Ramosas, o maždaug po dvidešimt minučių pranašumą po puikaus Dani Carvajalio perdavimo padidino Karimas Benzema.

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Cruz Azul" ekipa galėjo atgaivinti intrigą, tačiau komandos kapitonas nerealizavo 11 metrų baudinio, kurį atrėmė Ikeras Casillasas.

Antrajame kėlinyje buvo pelnyti dar du įvarčiai ir abu po Cristiano Ronaldo perdavimų. 50-ąją minutę kamuolį į vartus galva pasiuntė Garethas Bale'as, o galutinį tašką 72-ąją minutę padėjo Isco.

Kitos FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalio rungtynės tarp "Auckland City" ir "San Lorenzo" futbolininkų įvyks rytoj. Turnyro finalas bus žaidžiamas gruodžio 20-ąją dieną.

"Cruz Azul" 0 - 4 "Real Madrid"

15' [0 - 1] S.Ramos

36' [0 - 2] K.Benzema

50' [0 - 3] G.Bale

72' [0 - 4] Isco

40' G.Torrado ("Cruz Azul") nerealizavo 11m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7396572" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>