Madrido „Real“ namuose susitvarkė su „Rayo Vallecano“ vienuolike © REUTERS nuotr.

„Karališkasis“ klubas Ispanijoje sulaukė pasipriešinimo, tačiau sugebėjo rezultatu 2-1 palaužti „Rayo Vallecano“.

Šeimininkai savuosius įvarčius pasiekė pirmame kėlinyje. 14 minutę pasižymėjo Tony Kroosas, o 38 minutę antrąjį įvartį, po puikaus Alaba‘os perdavimo, kamuolį į vartus pasiuntė Karimas Benzema.

Svečiai nenuleido rankų ir 76 minutę Radamelis Falcao smūgiu galvą pelnė įvartį ir sušvelnino. „Rayo Valecano“ rungtynių pabaigoje buvo aktyvūs ir turėjo galimybių išlyginti rezultatą, tačiau jiems to padaryti nepavyko.

Po šios pergalės „Real“ kyla į pirmąją vietą lentelėje, tuo tarpu „Rayo Vallecano“ lieka šešti.