Madrido "Real" pasismagino dvikovoje su lygos autsaideriais

Madrido "Real" komanda trečiadienį vakare džiaugėsi didžiausio šio sezono pergale.

11-ajame Ispanijos "La Liga" pirmenybių ture Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai be vargo nugalėjo lygos autsaiderį – "Leganes" klubą.

Jau po pirmojo kėlinio "baltieji" pirmavo trijų įvarčių persvarą – po įvartį mušė Rodrygo, Toni Kroosas ir Sergio Ramosas.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį nuo 11 m. žymos pridėjo Karimas Benzema. Pridėto laiko metu galutinį tašką ir ilgai lauktą pirmąjį įvartį "Real" gretose pasiekė Luka Jovičius.

Rungtynes atsargoje turinti Madrido "Real" komanda po pergalės grįžo į antrąją poziciją.

Kitos dvikovos baigėsi "Levante", Bilbao "Athletic" ir "Real Betis" pergalėmis, o "Valencia" išplėšė lygiąsias prieš "Sevilla".

"Real Madrid" 5 - 0 "Leganes"
7' [1 - 0] Rodrygo
8' [2 - 0] T. Kroos
24' [3 - 0] S. Ramos (11 m. baudinys)
69' [4 - 0] K. Benzema (11 m. baudinys)
90+1' [5 - 0] L. Jovič

<iframe class="cv-player" src="https://hofoot.toclipit.com/embed/mLkLqd42lk" width="500" height="315" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Real Sociedad" 1 - 2 "Levante"
24' [0 - 1] E. Bardhi
40' [0 - 2] B. Mayoral
47' [1 - 2] W. Jose

<iframe class="cv-player" src="https://hofoot.toclipit.com/embed/m4K7zNIS8V" width="500" height="315" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Valencia" 1 - 1 "Sevilla"
45+3' [0 - 1] L. Ocampos
81' [1 - 1] R. Sobrino

<iframe class="cv-player" src="https://hofoot.toclipit.com/embed/ZkhS6uAk26" width="500" height="315" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Athletic Bilbao" 3 - 0 "Espanyol"
4' [1 - 0] I. Muniain
17' [2 - 0] I. Muniain
79' [3 - 0] G. Victor (į savus vartus)

<iframe class="cv-player" src="https://hofoot.vidsforu.com/embed/bH0Ditewjs" width="500" height="315" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Real Betis" 2 - 1 "Celta"
8' [1 - 0] Emerson
70' [1 - 1] I. Aspas (11 m. baudinys)
90' [2 - 1] N. Fekir

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 55.326%;"><iframe src="https://streamable.com/s/cvbyb/xlqru" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="600" src="https://www.fctables.com/spain/liga-bbva/iframe/?type=table&lang_id=2&country=201&template=43&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=1&form=0&width=500&height=700&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=39a339&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/spain/liga-bbva/" rel="nofollow">