Madrido "Real" pratęsė pergalių žygį Ispanijos pirmenybėse

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse vėlų sekmadienio vakarą buvo sužaistos priešpaskutinės 22-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" klubas priėmė šį sezoną skaudų smūgį išvykoje sudavusią "Alaves" ekipą. Gana ramiose rungtynėse "baltieji" rezultatu 3:0 įrodė pranašumą.

30-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė šeštąjį įvartį per paskutines keturias dvikovas įmušęs Karimas Benzema.

Antrajame kėlinyje žaidimo ritmas krito, "Real" atsisakė aktyvaus spaudimo varžovų aikštėje pusėje, tačiau savo šansus išnaudojo mačo pabaigoje.

80-ąją minutę stadione susirinkusius aistruolius savo įvarčiu nudžiugino startinėje sudėtyje įsitvirtinęs 18-metis Vinicius Junioras, o galutinį tašką pridėto laiko metu padėjo po ilgų mėnesių į aikštę grįžęs Mariano Diazas.

Madrido ekipa pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės pirmenybėse ir nuo "Atletico" sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Nuo "Barcos" juos skiria aštuoni taškai.

Kitą savaitę Madrido ekipa varžysis tiek su "Barca", tiek ir su "Atletico".

"Real Madrid" 3 - 0 "Alaves"
30' [1 - 0] K. Benzema
80' [2 - 0] V. Junior
90+1' [3 - 0] Mariano