Ispanijoje sklando gandai, kad "%c00106" susidomėjo "%c00024" puolėju Bernardu Romeo (%p00252). Teigiama, kad Ispanijos klubas jau pasiuntė "HSV" užklausimus kiek jie norėtų gauti už šį puolėją iš Argentinos.

Ispanijoje teigiama, kad "Malaga" jau kurį laiką ieško naujo puolėjo. Tarp kandidatų minimi "Liverpool" neįsitvirtinęs senegalietis El Hadji Dioufas (%p02008) bei "Valencia" puolėjas, praėjusį sezoną pagal nuomos sezoną praleidęs būtent Malagos ekipoje, Salva Ballesta (%p01468).

Romeo padėtis Hamburgo klube tapo kiek neaiški po to, kai vasarą klubą papildė Belgijos rinktinės žvaigždė puolėjas Emilis Mpenza (%p02798) bei Vokietijos rinktinės puolėjas Benjaminas Lauthas (%p02457).

Nors neseniai "HSV" treneris Klausas Toppmoelleris pareiškė, kad norėtų savo dispozicijoje išlaikyti Argentinos rinktinei atstovavusį Romeo, tačiau manoma, kad jei "Malaga" pateiktų viliojantį pasiūlymą, treneris sutiktų žaidėją parduoti.

Jei "Malaga" nuspręstų imtis rimtesnių veiksmų ketindami įsigyti šį žaidėją, jiems, greičiausiai, tektų susidurti su aršia konkurencija iš kito Ispanijos klubo "%c00086", kuris Romeo domisi jau labai ilgą laiką.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos