Maldini sutarė su "Milan" dėl dar vieno sezono © Eurofootball.lt
"%c00062" kapitonas italas Paolas Maldinis (%p01110) pareiškė, jog sutarė su ekipa dėl kontrakto pratęsimo dar vienam sezonui.

"Mano dabartinis kontraktas galioja iki 2005, tačiau mes sutarėme su "Milan" dėl galimybės pratęsti jį dar vienam sezonui," - teigė Maldinis.

35-erių metų italas, "Milan" klube žaidžiantis jau 20 metų, neatmetė galimybės vėl atstovauti Italijos rinktinei. Nors šis veteranas pasitraukė iš nacionalinės rinktinės po 2002 metų Pasaulio čempionato Japonijoje ir Pietų Korėjoje, sklinda kalbos, jog jis gali vėl atstovauti savo šaliai šių metų Europos čempionate Portugalijoje.

Taip pat buvo kalbama, kad galimam Maldinio sugrįžimui galėtų priešintis kita rinktinės žvaigždė Francescas Tottis (%p01797), tačiau pats žaidėjas paneigė šias kalbas, teigdamas, jog jis neturi jokių problemų su nei vienu iš rinktinės žaidėjų.

"Jeigu aš apsigalvočiau, aš kalbėčiau tiesiai su rinktinės treneriu Giovanniu Trapattoniu, o ne per spaudą," - kalbėjo legendinis gynėjas. - "Ir aš tikrai niekad neturėjau jokių problemų su kitais žaidėjais, tame tarpe ir su Francescu Totti.
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...