M.Allegri: dar yra kur tobulėti - dirbame teisinga linkme

Turino „Juventus“ treneris Massimiliano Allegri nepuolė kritikuoti savo komandos po neįtikinančio pasirodymo draugiškame „Trofeo“ TIM turnyre.

Trijų komandų draugiškame turnyre Italijos čempionai pralaimėję 0-1 „Milan“ ir įveikė tokiu pačiu rezultatu įveikę „Sassuolo“ ekipą liko antri.

Po rungtynių žurnalistų pakalbintas M. Allegri pripažino, jog „Juventus“ žaidimas dar nepasiekė savo piko, tačiau komanda dirba teisinga linkme.

„Sugrįžę iš turo po Aziją sunkiai dirbome treniruotėse, tačiau dar yra kur tobulėti, – stratego žodžius cituoja „Sport Mediaset“. – Mače su „Milan“ sukūrėme keletą progų pasižymėti bei praleidome įvartį, kurio galėjome išvengti. Nors toli gražu dar nepasiekėme optimalios sportinės formos, dirbame teisinga linkme“.

Treneris taip pat pasidžiaugė Arturo Vidalio sugrįžimu į aikštę. Čilietis dėl kelio operacijos nesužaidė nė vieno mačo nuo pat pasaulio čempionato.

„Jo sugrįžimas komandai yra tiesiog fundamentalus. Tai buvo pirmos jo 45 minutės šiame sezone“, – pažymėjo italas.

Paklaustas apie „Juventus“ planus žaidėjų rinkoje, M. Allegri atsakė: „Su klubu palaikau nuolatinį ryšį ir visiškai pasitikiu jo darbu. Puikiai žinau, jog atsidarus galimybei sustiprinti komandą, „Juventus“ ja bemat pasinaudos“.

juventus.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos