Ispani jos vidutiniokės "%c00021" žvaigdžė Fernandas Correa (%p00827) gali būti suspenduotas ilgam laikui, jei pakartojus dopingo testą paaiškės, kad jis vartojo neleistinus preparatus.

29-erių urugvajietis kraujo mėginius davė po kovo 31-ąją žaistų Pasaulio čempionato kvalifikacinių rungtynių tarp Urugvajaus ir Venesuelos. Tame mače aikštėje urugvajietis pasirodė 59-ą minutę, pakeitęs Javierą Chevantoną. Rungtynes 3-0 laimėjo Urugvajaus rinktinė.

Ištyrus duotus kraujo mėginius paaiškėjo, kad ir A, ir B mėginiai yra teigiami. Dabar buvęs "Atletico" puolėjas laukia FIFA sprendimo, tačiau Urugvajaus rinktinės treneris Jorge Fossattis teigė palaikysiąs puolėją: "Dabar viskas, ką mes galime padaryti, yra palaikyti Fernandą. Jam tikrai dabar reikės palaikymo. Mes stengsimės padėti, kuo galėsime."

"Negalime apsimesti nepastebį tokių dalykų, kurie vyksta aplink, - tęsė rinktinės treneris. - Tai atsitinka ne tik futbole, ir todėl mes turime padėti žmogui, kuriam taip astitiko. Tai yra labai opi problema, su kuria reikia kovoti".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos