"Man City" antrajame kėlinyje sutriuškino "Southampton" (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos septintosios 33-ojo turo rungtynės.

"Southampton" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Manchester City" ekipa. Antrajame kėlinyje progas realizuoti pradėjęs "miestiečių" klubas iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 3-0.

Pirmasis kėlinys buvo gana apylygis. Daugiau laiko su kamuoliu praleido Pepo Guardiolos auklėtiniai, tačiau tai vaisių nedavė, o kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Antrajame kėlinyje "miestiečių" taikiklys buvo sureguliuotas. Jau 55-ąją minutę Vicentas Kompany po kampinio galva išvedė savo komandą į priekį.

"City" rungtyniavo užtikrintai, o pranašumą 78-ąją minutę padidino Leroy'us Sane. Po puikaus Kevino De Bruyne reido ir perdavimo vokietis tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į varžovų vartus.

Netrukus svečiai iš Mančesterio pasiekė dar vieną įvartį - po dar vieno K. De Bruyne puikaus perdavimo Sergio Aguero padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje.

Po pergalės "Man City" iš trečios pozicijos išstūmė "Liverpool" klubą. Tuo tarpu "Southampton" su 40 taškų lieka devintoje vietoje.

"Southampton" 0 - 3 "Man City"
55' [0 - 1] V. Kompany
78' [0 - 2] L. Sane
80' [0 - 3] S. Aguero

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10289824" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>