"Man City" - eliminuotas iš Čempionų lygos, "Atletico" žengė tolyn (VIDEO)

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios aštuntfinalio dvikovos. Po jų bus tapo aiškūs visi ketvirtfinalio dalyviai.

Daugiausiai intrigos sukėlė dvikova Prancūzijoje, kur vietos "Monaco" po pralaimėjimo Anglijoje bandė atsitiesti prieš "Manchester City". Puikų futbolą demonstravusiai "Monaco" ekipai pavyko pasiekti pergalę rezultatu 3-1, kuri garantavo patekimą į kitą etapą.

Leonardo Jardimo auklėtiniams reikėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą ir žinant pirmųjų rungtynių rezultatą, nerezultatyvios dvikovos nebuvo galima tikėtis.

Jau 8-ąją minutę "Monaco" pasiekė pirmąjį įvartį - po Bernardo Silva perdavimo Kylianas Mbappe kyštelėjo koją ir kamuolys atsidūrė "Man City" vartų tinkle.

"Man City" po praleisto įvarčio į situaciją nereagavo ir toliau turėjo gintis nuo pavojingų šeimininkų atakų. 29-ąją minutę krito ir antrasis įvartis - po dar vieno perdavimo iš krašto įvartį pasiekė Fabinho.

Šio rezultato Monako miesto vienuolikei užteko žengti į kitą etapą, tačiau jis vis dar buvo itin slidus. Antrajame kėlinyje "miestiečiai" aktyvino savo pajėgas puolime ir 71-ąją minutę Leroy'us Sane galiausiai pasiekti įvartį, kuris galėjo atvesti "Man City" į ketvirtfinalį.

Vis dėlto ilgai šio pranašumo išsaugoti svečiams iš Mančesterio nepavyko - po standartinės situacijos galva pasižymėjo Tiemoue Bakayoko. "Man City" ekipai trūko tik įvarčio, tačiau jų puolimas buvo bedantis ir "Monaco" išsaugojo rezultatą, kuris juos išvedė į kitą etapą.

Kitose rungtynėse Madrido "Atletico" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Lėverkuzeno "Bayer". Diego Simeone auklėtinius šis rezultatas tenkino, nes pirmąjį susitikimą "Rojiblancos" laimėjo rezultatu 4-2.

Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai bus traukiami šį penktadienį.

"Monaco" 3 - 1 "Man City"
(Pirmas mačas: 3-5, galutinis rezultatas: 6-6)
8' [1 - 0] K. Mbappe
29' [2 - 0] Fabinho
71' [2 - 1] L. Sane
77' [3 - 1] T. Bakayoko

"Atletico" 0 - 0 "Bayer"
(Pirmas mačas: 4-2, galutinis rezultatas: 4-2)

Startinės sudėtys:

"Monaco" - "Man City" 3:1

89' - V.Germain ("Monaco") - geltona kortelė

77 - T.Bakayoko ("Monaco") pelnė įvartį - 3:1

74' - R.Sterling ("Man City") - geltona kortelė

71'- L.Sane ("Man City") pelnė įvartį (2:1)

59' - T.Bakayoko ("Monaco") - geltona kortelė

58' - K.De Bruyne ("Man City") - geltona kortelė

29' - Fabinho ("Monaco") pelno įvartį - 2:0

11' - B.Sagna ("Man City") - geltona kortelė

8' - K. M.Lottinas ("Monaco") - 1:0

"Atletico" - "Bayer" 0:0

89' - N.Gaitan ("Atletico") - geltona kortelė

71 - J.Baumgartlingeris ("Bayer") - geltona kortelė

66' - J.Gimenezas ("Atletico") - geltona kortelė

64' - T.Jedvaj ("Bayer") - geltona kortelė