"Man City" ir "Blackburn" mače - lygiosios © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar vienerios 19-ojo turo rungtynės. Penktoje vietoje žengiančio "Man City" ir devintoje besirikiuojančio "Blackburn" klubų dvikova baigėsi taikiai 2-2.

"%c00054" 2 - 2 "%c00056"
27' [1 - 0] Darius Vassell
28' [1 - 1] Roque Santa Cruz
30' [2 - 1] Ryan Nelsen (į savo vartus)
83' [2 - 2] Roque Santa Cruz

Šeimininkai į priekį įsiveržė 27-ąją minutę, kuomet po Martino Petrovo perdavimo galva įvartį pelnė puolėjas D.Vasellas.

Tačiau jau po 61 sekundės "Blackburn" panašiu stiliumi atstatė pusiausvyrą - Davidas Bentley skersavo kamuolį iš kairės, o jį į vartus taip pat galva pasiuntė R.S.Cruzas.

Ir tai buvo ne pabaiga. Dar po kelių akimirkų Mančesterio komanda vėl džiaugėsi minimalia persvara, kai tas pats M.Petrovas stipriai perdavė kamuolį vartų link, o baudos aikštelėje jį į savo vartų tinklą netyčia nukreipė gynėjas R.Nelsenas.

Po to įvykiai aprimo, o antrajame kėlinyje, ypač mačui artėjant į pabaigą, iniciatyvą perėmė "Blackburn", nors šeimininkai taip pat turėjo keletą progų padvigubinti pranašumą.

Galiausiai R.S.Cruzas antrą kartą po D.Bentley perdavimo galva nuginklavo varžovų vartininką ir išplėšė savo ekipai labai reikalingą tašką.