"Man City" ir "Chelsea" šventė pergales, "Arsenal" neįveikė "Hull City" ekipos (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje po rinktinių pertraukos sužaistos pirmosios septynerios 8-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Etihad" stadione, kur "Manchester City" susigrūmė su Londono "Tottenham" vienuolike. Sergio Aguero vedama "miestiečių" ekipa progų kupinose rungtynėse pergalę šventė rezultatu 4-1.

Jau nuo pat pirmos minutės vyravo atakuojantis futbolas ir nei viena ekipa apie užsidarymą gynyboje negalvojo. 13-ąją minutę Sergio Aguero po meistriško smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto, ilgai šeimininkai nesidžiaugė ir "Spurs" futbolininkai pasinaudoję grubia Fernando klaida aikštės viduryje išlygino rezultatą. Po Roberto Soldado perdavimo pasižymėjo Christianas Eriksenas.

20-ąją minutę švieslentėje jau degė kitoks rezultatas - po Franko Lampardo uždirbto 11 metrų baudinio pasižymėjo tas pats S.Aguero. Vos po 12 minučių argentinietis galėjo pelnyto jau trečiąjį įvartį, tačiau nerealizavo dar vieno 11 metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje kovos ir toliau netrūko, o "Tottenham" 62-ąją minutę galėjo ir vėl išlyginti rezultatą, bet Roberto Soldado 11 metrų baudinį atrėmė visą mačą blizgėjęs ir nuostabius smūgius atrėmęs Joe Hartas.

Po šio epizodo "Tottenham" pradėjo byrėti ir po penkių minučių iš aikštės už pražangą baudos aikštelėje buvo pašalintas Federico Fazio.

Tuo pasinaudojo "Man City" puolėjas S.Aguero, kuris šį kartą nuo 11 metrų baudinio žymos nepaliko vilčių Hugo Llorisui. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo tas pats S.Aguero, pasižymėjęs 75-ąją minutę ir ketvirtąjį kartą rungtynėse.

Po pergalės "Man City" prie lyderio Londono "Chelsea" klubo priartėjo 2 taškais, tačiau Jose Mourinho vadovaujama ekipa šiandien kovos dėl pergalės.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" rezultatu 2-1 nugalėjo "Crystal Palace", o Londono "Arsenal" savo žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo nugalėti "Hull City" ir sužaidė lygiosiomis.

"Man City" 4 - 1 "Tottenham"

13' [1 - 0] S.Aguero

15' [1 - 1] C.Eriksen

20' [2 - 1] S.Aguero (11m. baudinys)

68' [3 - 1] S.Aguero (11m. baudinys)

75' [4 - 1] S.Aguero

32' S.Aguero ("Man City") nerealizavo 11m. baudinio

62' R.Soldado ("Tottenham") nerealizavo 11m. baudinio

67' F.Fazio ("Tottenham") pašalintas iš aikštės

"Arsenal" 2 - 2 "Hull City"

13' [1 - 0] A.Sanchez

17' [1 - 1] M.Diame

46' [1 - 2] A.Hernandez

90' [2 - 2] D.Welbeck

"Burnley" 1 - 3 "West Ham"

49' [0 - 1] D.Sakho

54' [0 - 2] E.Valencia

60' [1 - 2] G.Boyd

71' [1 - 3] C.Cole

"Crystal Palace" 1 - 2 "Chelsea"

6' [0 - 1] Oscar

51' [0 - 2] C.Fabregas

90' [1 - 2] F.Campbell

40' C.Azpilicueta ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

43' D.Delaney ("Crystal Palace") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7265571" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Everton" 3 - 0 "Aston Villa"

18' [1 - 0] P.Jagielka

48' [2 - 0] R.Lukaku

76' [3 - 0] S.Coleman

"Southampton" 8 - 0 "Sunderland"

12' [1 - 0] S.Vergini (į savus vartus)

18' [2 - 0] G.Pelle

37' [3 - 0] J.Cork

63' [4 - 0] L.Bridcutt (į savus vartus)

69' [5 - 0] G.Pelle

78' [6 - 0] D.Tadič

79' [7 - 0] V.Wanyama

86' [8 - 0] S.Mane