„Man City“ ir „Leicester“ šventė pergales „Premier“ lygoje © PA nuotr.

Trečiadienį tęsiasi Anglijos „Premier“ lygos 22-ojo turo kovos.

Užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo „Manchester City“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 susitvarkė su „Burnley“.

„Miestiečius“ į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Gabrielis Jesusas, o pergalę 38-ąją minutę įtvirtino Raheemas Sterlingas.

„Man City“ po šios pergalės artimiausius persekiotojus „Premier“ lygoje lenkia trimis taškais bei turi vienerias rungtynes atsargoje.

Kitose rungtynėse pergalę išvykoje iškovojo ir „Leicester“ ekipa, kuri tokiu pačiu rezultatu 2:0 įveikė „Fulham“.

17-ąją minutę „lapes“ į priekį išvedė Kelechi Ihenacho, 44-ąją pasižymėjo Jamesas Justinas.

„Leicester“ bent trumpam pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...