"Man City" ir "Watford" sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Pirmadienio vakarą įvyko paskutinės Anglijos “Premier“ lygos 16 – ojo turo rungtynės, kuriose “Manchester City“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti “Watford“ ekipos – rungtynės pasibaigė be įvarčių. Po šių lygiųjų “Man City“ pakilo į 10 – ąją vietą, o “Watford“ ir toliau išlieka priešpaskutiniai.

“%c00054“ 0 – 0 “%c00314“

Rungtynes kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai, nors pirmą progą susikūrė svečiai, bet puikų Damieno Franciso smūgį galva atrėmė vartininkas Nicky Weaveris.

Po kelių minučių Mančesterio ekipos gynėjo Micaho Richardso smūgį nuo baudos aikštelės linijos vargais negalais atmušė Richardas Lee.

15 min. po Richardo Dunne‘o smūgio galva kamuolys atsimušė į “Watford“ vartų virpstą.

Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino ir jau svečiai atsakė keliais pavojingais išpuoliais. Tačiau pavojingas Ashley Youngo smūgis tikslo nepasiekė, o Danny Shittu pataikė į virpstą.

Po pertraukos antrą pergalę iš eilės siekdami iškovoti “Man City“ futbolininkai tiesiog užgulė varžovų vartus, tačiau jiems fatališkai nesisekė. Darius Vassellas, Bernardo Corradi, Micahas Richardsas nepataikydavo vos iš kelių metrų, o iš toli labai pavojingai smūgiuodavo Joey Bartonas.

Maža to, vos neįmušė svečiai. Likus kelioms minutėms iki susitikimo pabaigos, “Watford“ atliko pirmą ir paskutinį savo smūgį antrajame kėlinyje,kuris vos netapo lemiamu, bet po Damieno Franciso atakos fantastiškai savo vartus apgynė N.Weaveris.

Paskutinėmis mačo akimirkomis savo meistriškumą dar spėjo pademonstruoti ir “Watford“ vartų sargas Richardas Lee, atrėmęs M.Richardso smūgį iš 5 metrų bei D.Vassello bandymą iš kairiojo krašto.

Įdomu, kad “Man City“ šį sezoną per 8 namų rungtynes nepralaimėjo nė karto ir praleido tik 1 įvartį. Tačiau Stuarto Pearce‘o vaikinams niekaip nepavyksta sulaužyti nemalonios tendencijos – jie jau 14 mėnesių negali iškovoti dviejų pergalių iš eilės. Ne išimtis ir šis mačas – praėjusiame ture 3-1 nugalėję “Aston Villa“, šįsyk “Man City“ turėjo tenkintis lygiosiomis.