„Man City“ iškovojo darbinę pergalę prieš „West Ham“ © REUTERS nuotr.

Sekmadienio popietę „Manchester City“ ir „West Ham United“ ekipos žaidė žieminėse sąlygose Mančesteryje, o pergalę, rezultatu 2:1, pavyko iškovoti šeimininkams.

Svarbiausias įvartis rungtynėse krito 33 minutę, kai pasižymėjo Ilkay'us Gundoganas. Kiti du įvarčiai rungtynėse krito tik pačioje rungtynių pabaigoje.

90-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo po keitimo į aikštę žengęs Fernandinho ir padėjo tašką rungtynėse. Tačiau dar gražesnį 4-ąją rungtynių pridėtą minutę įmušė Manuelis Lanzini, kurio įvartis jau didesnės reikšmės neturėjo, kadangi netrukus buvo sušvilptas finalinis rungtynių švilpukas.

Kitose rungtynėse Claudio Ranieri grįžo į King Power stadioną, kur futbolo sirgaliai galėjo išvysti tikrą įvarčių fiestą. „Leicester City“ 4:2 nukovė „Watford“ komandą. Jamesas Maddisonas žibėjo rungtynėse – atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir vieną kartą pasižymėjo.

Taip pat „Brentford“ 1:0 įveikė „Everton“ ekipą, o „Burnley“ ir „Tottenham“ rungtynės taip ir neįvyko.