"Man City" iškovojo dramatišką pergalę, o nuo kampinių mušęs "Bournemouth" įveikė "Man Utd" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 16-asis turas, kuriame sužaistos šešerios rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Carrow Road" stadione, kur ginklus surėmė "Norwich" ir Liverpulio "Everton" vienuolikės. "Irisai" pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje išleido pergalę iš savo rankų.

15-ąją minutę "Everton" į priekį išvedė Romelu Lukaku, galva pasižymėję po tikslaus Gerardo Deulofeu perdavimo. Vis dėlto antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išlygino rezultatą, kuris nepakito iki pat susitikimo pabaigos.

Kitose rungtynėse "Manchester City" savo žiūrovų palaikomoje tvirtovėje susitiko su "Swansea". Intrigos netrūkusioje dvikovoje "miestiečiai" sugebėjo palaužti varžovus rezultatu 2-1.

26-ąją minutę Wilfriedas Bony išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 90-ąją minutę Bafetimbi Gomisas sugebėjo išlyginti rezultatą. Atrodo, kad šis susitikimas baigsis lygiosiomis, tačiau jaunasis Kelechi Iheanacho per pridėtą teisėjo laiką pelnė įvartį, kuris leido "Man City" ekipai pasiekti itin svarbią pergalę.

Manuelio Pellegrini auklėtiniai po pergalės bent laikinai vėl pakilo į pirmąją vietą, tačiau rytoj juos iš šios pozicijos turės galimybę išstumti tiek "Leicester, tiek "Arsenal".

Taip pat pergales šiame ture pasiekė Londono "Crystal Palace" ir "Watford", o "West Ham" - "Stoke City" mačas baigėsi be įvarčių.

Paskutinės vakaro rungtynės įvyko "Dean Court" stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "Bournemouth" ekipa susikovė su "Manchester United". Šeimininkų komanda praėjusiame ture nubaudė šalies čempionus, o šiandien taip pat neatsilaikė "raudonųjų velnių" vienuolikė.

"Bournemouth" į priekį įsiveržė dar 2-ąją minutę, kai neįtikėtiną įvartį nuo kampinio pelnė Junioras Stanislas. 24-ąją minutę Marouane'ui Fellaini pavyko išlyginti rezultatą, tačiau 54-ąją minutę Joshua Kingas pelnė pergalingą įvartį.

"Man Utd" klubui tai buvo trečiasis pralaimėjimas "Premier" lygoje. Su 29 taškai Louiso van Gaalo treniruojama ekipa lieka ketvirtoje vietoje, bet rytoj juos taškais pavyti turės galimybę Londono "Tottenham".

"Norwich" 1 - 1 "Everton"

15' [0 - 1] R. Lukaku

47' [1 - 1] W. Hoolahan

"Man City" 2 - 1 "Swansea"

26' [1 - 0] W. Bony

90' [1 - 1] B. Gomis

90' [2 - 1] K. Iheanacho

"Crystal Palace" 1 - 0 "Southampton"

38' [1 - 0] Y. Cabaye

"Sunderland" 0 - 1 "Watford"

4' [0 - 1] O. Ighalo

"West Ham" 0 - 0 "Stoke City"

"Bournemouth" 2 - 1 "Man Utd"

2' [1 - 0] J. Stanislas

24' [1 - 1] M. Fellaini

54' [2 - 1] J. King