"Man City" Liverpulyje prarado svarbius taškus, "Chelsea" ir "Liverpool" šventė pergales (VIDEO)

Šeštadienį Anglijoje prasidėjo 21-asis "Premier" lygos turas, kuriame sužaistos aštuonerios rungtynės.

"Sunderland" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Liverpool" futbolininkais. Vienintelis rungtynių įvartis nulėmė mačo baigtį, kuri sėkmingai susiklostė "raudoniesiems".

Pirmasis bei lemiamas šio susitikimo įvartis buvo pelnytas dar 9-ąją minutę, kai po tikslaus Fabio Borini perdavimo pasižymėjo Lazaras Markovičius.

"Liverpool" visas 90 minučių spaudė savo varžovus ir neleido jiems sukurti jokių pavojingų progų. Anglijos vicečempionai turėjo galimybę pelnyti bent dar vieną įvartį, tačiau susitikimas baigėsi rezultatu 0-1.

Po užtikrintos pergalės Brendano Rodgerso vadovaujama komanda su 32 taškais išlieka aštuntoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse brangius taškus prarado "Manchester City" klubas, kuris išvykoje sužaidė lygiosiomis su Liverpulio "Everton".

Abu įvarčiai buvo pelnyti tik artėjant antrajam kėliniui link pabaigos. Pirmieji į priekį 74-ąją minutę įsiveržė "miestiečiai", kai po Davido Silvos perdavimo įvartį pelnė Fernandinho. Vis dėlto, svečiams nepavyko išsaugoti įgyto pranašumo ir po keturių minučių rezultatą išlygino Stevenas Naismithas.

Šia "dovanėle" pasinaudojo lyderio pozicijoje žygiuojantis Londono "Chelsea", "Stamford Bridge" stadione be didesnio vargo įveikęs "Newcastle United".

Nugalėtojų gretose įvarčius pelnė Oscaras ir Diego Costa. Po pergalės Jose Mourinho auklėtiniai nuo antroje vietoje žygiuojančio "Man City" įgijo dviejų taškų pranašumą.

Taip pat pergales šventė "Burnley", "Leicester" ir "West Brom" klubai, o "Swansea" - "West Ham" susitikimas baigėsi taikiai, 1-1.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Londono "Tottenham" futbolininkai išvykoje susigrūmė su "Crystal Palace" klubu. Mauricio Pochettino vadovaujama ekipa patyrė pralaimėjimą rezultatu 2-1.

"Sunderland" 0 - 1 "Liverpool"

9' [0 - 1] L.Markovič

49' L.Bridcutt ("Sunderland") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 2 - 1 QPR

12' [1 - 0] S.Arfield

33' [1 - 1] C.Austin (11m. baudinys)

37' [2 - 1] D.Ings

"Chelsea" 2 - 0 "Newcastle"

43' [1 - 0] Oscar

59' [2 - 0] D.Costa

"Everton" 1 - 1 "Man City"

74' [0 - 1] Fernandinho

78' [1 - 1] S.Naismith

"Leicester" 1 - 0 "Aston Villa"

45' [1 - 0] P.Konchesky

90' M.James ("Leicester") pašalintas iš aikštės

90' C.Clark ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 1 - 1 "West Ham"

43' [0 - 1] A.Carroll

74' [1 - 1] M.Noble (į savus vartus)

"West Brom" 1 - 0 "Hull City"

78' [1 - 0] S.Berahino

"Crystal Palace" 2 - 1 "Tottenham"

49' [0 - 1] H.Kane

69' [1 - 1] D.Gayle (11m. baudinys)

80' [2 - 1] J.Pucheon