"Man City" namuose susitvarkė su "Bournemouth", "West Ham" sutriuškino "Newcastle"

Šeštadienį 17 valandą Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios 14-ojo turo rungtynės.

"Manchester City" namuose priėmė šį sezoną be pralaimėjimų išvykoje žygiavusią "Bournemouth" komandą. Eddie Howe'o auklėtinių seriją užsibaigė "Etihad" stadione - "miestiečiai" rezultatu 3:1 įveikė varžovus ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui.

16-ąją minutę Bernardo Silva išvedė šeimininkus į priekį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje užsikūrę "Bournemouth" futbolininkai sugebėjo atstatyti lygybę - galingą smūgį galva atliko Callumas Wilsonas.

Antrajame kėlinyje po įvartį įmušė Raheemas Sterlingas ir Ilkay'us Gundoganas, o "Man City" džiaugėsi 12 pergale "Premier" lygoje.

Nuo antros vietos "miestiečiai" bent laikinam atitrūko iki penkių taškų.

Kitose rungtynėse "Newcastle" ekipos pergalių žygį nutraukė "West Ham". Tris iš eilės pergales turėjusios "šarkos" rezultatu 0:3 krito namuose.

"Plaktukams" du įvarčius įmušė Javieras Hernandezas, dar vieną pridėjo Felipe Andersonas.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Crystal Palace", "Brighton" ir "Leicester" klubų pergalėmis.

"Man City" 3 - 1 "Bournemouth"
16' [1 - 0] B. Silva
44' [1 - 1] C. Wilson
57' [2 - 1] R. Sterling
80' [3 - 1] I. Gundogan

"Newcastle" 0 - 3 "West Ham"
11' [0 - 1] Chciharito
64' [0 - 2] Chicharito
90+3' [0 - 3] F. Anderson

"Crystal Palace" 2 - 0 "Burnley"
16' [1 - 0] J. McArthur
77' [2 - 0] A. Townsend

"Huddersfield" 1 - 2 "Brighton"
1' [1 - 0] M. Jorgensen
45+4' [1 - 1] S. Duffy
69' [1 - 2] F. Andono
32' S, Mounie ("Huddersfield") pašalintas iš aikštės

"Leicester" 2 - 0 "Watford"
12' [1 - 0] J. Vardy (11 m. baudinys)
23' [2 - 0] J. Maddison
90' E. Capoue ("Watford") pašalintas iš aikštės