„Man City“ nesugebėjo įveikti WBA © AP nuotr.

Antradienį 13-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse užfiksuotas itin netikėtas rezultatas.

Namuose žaidę „Manchester City“ futbolininkai nesugebėjo įveikti „West Bromwich Albion“ ekipos ir mačas baigėsi lygiosiomis – 1:1.

„Miestiečiai“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai puikaus perdavimo iš Raheemo Sterlingo sulaukęs Ilkay'us Gundoganas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Vis tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 43-ąją minutę, „Man City“ gynėjas Rubenas Diasas nesėkmingai bandė blokuoti varžovo smūgį ir nukreipė kamuolį į savo vartus.

Antrajame kėlinyje Pepo Guardiolos auklėtiniai tiesiog dominavo aikštėje ir atliko net 21 smūgį į vartų pusę, tačiau pasiekti pergalingo įvarčio nesugebėjo.

„Man City“ po lygiųjų bent trumpam pakilo iki šeštosios turnyrinės lentelės vietos. WBA futbolininkai ir toliau lenkia tik „Sheffield United“.