„Man City“ lemiamas sprendimas dėl J. Grealisho bei H. Kane'o – po EURO 2020 © Sportimage/PA Images nuotr.

Šį transferų langą yra gana akivaizdu, jog „Manchester City“ žiūri į tokius žaidėjus, kaip Jackas Grealishas, Harry Kane'as bei laiko juos didžiausiais savo taikiniais perėjimų rinkoje. 

Jau buvo atsiradę gandų, jog už H. Kane'ą „miestiečiai“ pateikė pirmą savo pasiūlymą, kuris siekė 100 milijonų svarų sterlingų. Taip pat pastarosioms dienomis buvo ir gandų, jog tokio pačio dydžio pasiūlymas buvo pateiktas ir „Aston Villa“ klubui už J. Grealishą.

Žurnalistas Fabrizio Romano teigia, jog „Manchester City“ galutinį sprendimą dėl šių žaidėjų padarys po Europos čempionato, kadangi šie futbolininkai dabar yra susikoncentravę tik į EURO 2020. 

Po Europos čempionato transferus bus įvykdyti lengviau, bet jau dabar yra gana aišku, jog Mančesterio klubas pasirengęs tiek už vieną, tiek už kitą žaidėją pateikti bent 100 milijonų svarų sterlingų. 

Kol kas jokių konkrečių kalbų tarp klubų nėra. „Tottenham“ pirmojo pasiūlymo už H. Kane'ą nepriėmė, o „Aston Villa“ dėl J. Grealisho išėjimo kol kas derybų irgi nepradėjo su „Manchester City“ klubu. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos