"Man City" pasiekė septintąją pergalė iš eilės, "West Ham" per 12 minučių parbloškė "Cardiff"

Antradienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Pepo Guardiolos nesustabdoma "Manchester City" mašina pratęsė pergalių žygį pirmenybėse. "Miestiečiai" išvykoje rezultatu 2:1 palaužė "Watford".

Leroy'us Sane 40-ąją minutę įsirašė pirmąjį rungtynių įvartį, dar vieną antroje rungtynių pusėje pridėjo Riyadas Mahrezas, savo perdavimu prisidėjęs ir prie pirmojo įvarčio.

85-ąją minutę "širšės" grąžino šiokią tokią intrigą, tačiau svečiai iš Mančesterio daugiau nebeklydo ir šventė itin svarbią pergalę.

"Man City" bent iki trečiadienio prieš "Liverpool" įgijo penkių taškų pranašumą. Tai buvo jau 13-oji "miestiečių" pergalė pirmenybėse.

Kitose rungtynėse "West Ham" surengė įspūdingą pasirodymą antrajame kėlinyje. "Plaktukai" per pirmąsias 16 minučių į "Cardiff" vartus įsūdė tris įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 3:1. Nugalėtojams du įvarčius pridėjo Lucas Perezas.

Dar kitose rungtynėse po keturių nesėkmių iš eilės atsitiesė "Bournemouth" ekipa, kuri po sunkios kovos įveikė "Huddersfield". Paskutinėje vakaro dvikovoje "Brighton" pranoko "Crystal Palace".

"Watford" 1 - 2 "Man City"
40' [0 - 1] L. Sane
51' [0 - 2] R. Mahrez
85' [1 - 2] A. Doucoure

"West Ham" 3 - 1 "Cardiff"
49' [1 - 0] L. Perez
54' [2 - 0] L. Peerz
61' [3 - 0] M. Antonio
90+5' [3 - 1] J. Murphy

"Brighton" 3 - 1 "Crystal Palace"
24' [1 - 0] G. Murray (11 m. baudinys)
31' [2 - 0] L. Balogun
45+4' [3 - 0] F. Andone
81' [3 - 1] L. Milivojevič
28' S. Duffy ("Brighton") pašalintas iš aikštės

"Bournemouth" 2 - 1 "Huddersfield"
5' [1 - 0] C. Wilson
22' 1[2 - 0] R. Fraser
38' [2 - 1] T. Kongolo