Dar vieną pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „Manchester City“ futbolininkai.
P. Guardiolos auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo „Fulham“ vienuolikę.
Šeimininkai į priekį išsiveržė penktąją minutę po R. Sterlingo tikslaus smūgio.
26-ąją minutę tiksliai 11 metrų baudinį realizavo K. De Bruyne ir rezultatas tapo 2:0.
Po šios pergalės „Manchester City“ pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu „Fulham“ išlieka 17-oje vietoje.
Sekančiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ stos į kovą prieš „Manchester United“ futbolininkus.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą