„Man City“ pirmajame kėlinyje susidorojo su „Fulham“ © AP nuotr.

Dar vieną pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. 

P. Guardiolos auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo „Fulham“ vienuolikę. 

Šeimininkai į priekį išsiveržė penktąją minutę po R. Sterlingo tikslaus smūgio. 

26-ąją minutę tiksliai 11 metrų baudinį realizavo K. De Bruyne ir rezultatas tapo 2:0. 

Po šios pergalės „Manchester City“ pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu „Fulham“ išlieka 17-oje vietoje. 

Sekančiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ stos į kovą prieš „Manchester United“ futbolininkus. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...